Klub Fantastyki Fantasmagoria

Mimo, że prawie wszyscy mają dziś telefony komórkowe, maile, konta FB i korzystają z różnych komunikatorów, które ułatwiają porozumiewanie się oraz dzielenie się opiniami, żaden porządny Klub Fantastyki nie może działać bez spotkań twarzą w twarz.

Nie inaczej jest i w przypadku Klubu Fantastyki Fantasmagoria. Na cotygodniowych spotkaniach możemy nie tylko porozmawiać o tym, co ostatnio obejrzeliśmy, przeczytaliśmy lub przeżyliśmy, ale także pograć gry planszowe, karciane, towarzyskie oraz wszystkie inne, których wymienić nie sposób. Ostatnio największą popularnością wśród klubowiczów cieszą się „Small World” i „Sabotażysta”, ale swoje długie pięć minut miał też „Munchkin” czy „Palce w pralce”. Z pewnością kolejne spotkania przyniosą nowe gry, w które grać będziemy z przyjemnością. Na spotkaniach omawiamy też działania klubu i projektujemy kolejne przedsięwzięcia, wyjazdy i inne zwariowane akcje.

Jesteśmy otwarci na nowych członków! Zapraszamy wszystkich chętnych w każdą sobotę do Domu Powstańca Wielkopolskiego na godzinę 11.00. Adres: Gniezno, ul. Chrobrego 41.