Zapraszamy na coroczny panel “Anime naszym okiem”

5 lutego 2024, 13:47   Howler

Z roku na rok pojawia się coraz więcej nowych serii anime. Z zalewu produkcji coraz trudniej wybrać te, po które warto sięgnąć. I tu z pomocą nadchodzą paneliści Fantasmagorii: Magda “Asbiel” Gronek, Piotr “Thorrek” Dudek oraz Wiktor “howler” Koliński, którzy w formie rankingu przedstawią Wam najlepsze nowości, kontynuacje czy openingi z roku 2023. Wybiorą też najfajniejszych bohaterów oraz postacie, które najbardziej irytowały. A że przy okazji nie raz się posprzeczają… Będzie tylko ciekawiej!

“Anime naszym okiem” to dyskusja ze sporą, bo aż ośmioletnią tradycją. Zazwyczaj odbywała się podczas Konwentu Fantastyki Fantasmagoria, ale skoro dwa lata temu impreza ta przeniesiona została na lato, to panel zrealizowany zostanie ponownie jako atrakcja online.

Dyskusja odbędzie się na Discordzie, serwer “Fantastyczne Pogaduchy” (link poniżej), dział “Głosowe”, Kanał “Podsumowanie2023” już w niedzielę, 18 lutego 2024 o 17.00. Panel okraszony zostanie grafikami, a na końcu chętnych zaprosimy do wspólnej dyskusji! Do usłyszenia!

Uwaga: paneliści to nie tylko wieloletni organizatorzy Konwentu Fantastyki Fantasmagoria, ale także starzy fani anime, którzy niejeden sezon już widzieli.

Link do naszego Discorda: https://discord.com/invite/f7KMZwm