II Fantastyczny Wielobój Drużynowy na początek kolejnego sezonu klubowego Fantasmagorii!

8 września 2023, 12:57   Howler

23 września (sobota) zapraszamy wszystkich kochających fantastykę na rozpoczęcie kolejnego sezonu klubowego Fantasmagorii. Po wakacyjnej przerwie wracamy bowiem z zajęciami do Starego Ratusza! Taki początek wymaga jednak właściwej oprawy, dlatego przygotowaliśmy dla Was drugą edycję Fantastycznego Wieloboju Drużynowego.

Co to jest Fantastyczny Wielobój Drużynowy?
Pierwsza edycja Turnieju miała miejsce rok temu i od razu wiedzieliśmy, że jest to początek pięknej tradycji. Zmagania drużyn, w których wygrać można fantastyczne nagrody są bowiem niezwykle emocjonujące. Rywalizując w kolejnych rundach, sprawdzających Waszą wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne z zakresu fantastyki, zbierać będziecie punkty, a najlepsza drużyna zgarnie przechodnie trofeum i nagrody!

Ile osób liczy drużyna?
Drużyna liczy 3 osoby. Zgłosić można od razu drużynę (3 osoby), albo siebie jako indywidualnego zawodnika. Indywidualnych zawodników organizatorzy połączą w drużyny w drodze losowania tuż przed turniejem.

Jak można zgłosić swój udział?
Zgłosić się do turnieju można przez ten link i najlepiej zrobić to jak najwcześniej. Organizatorzy przewidują bowiem udział maksymalnie 10 drużyn. Jeżeli liczba ta nie zostanie przekroczona, możliwe będzie zgłoszenie drużyny “na dziko” tuż przed turniejem.

Gdzie i kiedy odbędzie się turniej?
Sobota, 23 września, 11.00, Stary Ratusz w Gnieźnie.

Pytania? Pisz na:
FB/FantasmagoriaGniezno
- stowarzyszenie@fantasmagoria.gniezno.pl