Wystawcy i stoiska na 12. Fantasmagorii

13 czerwca 2022, 11:30   Howler

Konwent to nie tylko punkty programu i spotkania z przyjaciółmi, ale także okazja do kupienia fantastycznych gadżetów. W ofercie jakich sprzedawców będzie można pobuszować w Gnieźnie tym razem? Zobaczcie sami, zestawienie poniżej.

Atelier Merrick
https://www.facebook.com/AtelierMerrick
Autorska biżuteria oraz dodatki w stylu gotyckim i wiktoriańskim tworzone z użyciem koronki frywolitkowej.

Barthalon.eu
https://www.facebook.com/barthalon
Barthalon jest prowadzony przez rękodzielnika Bartłomieja Szpetulskiego. Prezentowane wyroby zarówno ze skóry czy innych materiałów są wykonywanie ręcznie. Na stoisku znajdziecie akcesoria do cosplay czy LARP, m.in. maski, sakwy, notesy i wiele innych.

Biżuteria tematyczna
https://www.facebook.com/BizuteriaTematyczna
Biżuteria i gadżety inspirowane szeroko pojętą popkulturą. Ręcznie robiona biżuteria z żywicy, modeliny, sznurka, metalu, szkła.

Pluszociem
https://www.facebook.com/Pluszociem-103857465317001
Autorka tych uroczych pluszaków zaczęła swoją przygodę od szycia ciem. Aktualnie tworzy również inne pluszaki, wszystkie według własnego pomysłu i projektu.

Macierz Tu Jest
https://instagram.com/czlowiek_macierz?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Na stoisku znajdziecie naklejki, zakładki do książek i printy według własnego projektu autorki oraz biżuterię wykonaną własnoręcznie. Mieszanka klimatów vintage i creepy podana w uroczym, słodkim wydaniu.

Black Monk Games
https://blackmonk.pl/
Stoisko wydawcy gier fabularnych i planszowych, którego nikomu nie trzeba chyba przedstawiać. Któż bowiem nie znałby takich tytułów jak „Munchkin”, „Vudu”, czy „Fluxx”?