Druga edycja konkursu na najlepszą planszę do gier bitewnych!

7 czerwca 2021, 15:18   Howler

Podobało Wam się, domagaliście się więcej, więc oto nadchodzi: zapraszamy do udziału w drugiej edycji konkursu na najlepszą planszę do gier bitewnych!

Fanów gier figurkowych jest coraz więcej, wciąż pojawiają się też kolejne, ciekawe systemy. To piękne hobby, która łączy kolekcjonerstwo, modelarstwo oraz radość z wspólnego grania. Jeżeli jest to też twoja pasja — pokaż, na co cię stać i stwórz własną planszę, makietę czy dioramę.

Plansza może być do dowolnego systemu, a nawet do gry z Waszych wyobrażeń. Najistotniejsza jest Wasza inwencja! Wszystkie Wasze pytania powinien rozwiać poniższy regulamin. Do dzieła!

Regulamin konkursu na najlepszą planszę do gry bitewnej

 1. Konkurs ma na celu promowanie zainteresowania figurkowymi systemami bitewnymi i modelarstwem.

 2. Przedmiotem konkursu będzie wykonana przez uczestnika plansza (diorama) do dowolnie wybranej gry bitewnej. Minimalny wymiar planszy to 19x14 cm (wymiary w calach: 7,5"x5,5").

 3. Uczestnicy wykonują swoje prace w domu, a następnie będą zobowiązani do dostarczenia ich 24 lipca 2021 (sobota) do 11.00 do Starego Ratusza, gdzie w wyniku głosowania zostanie wybrana najlepsza praca

 4. Dozwolone jest kupowanie elementów scenerii i przerabianie ich pod kątem własnego projektu, ale nie mogą one stanowić większości elementów na danej planszy. Kategorycznie zabrania się wystawiania plansz , których autorem nie jest uczestnik. Dlatego prosimy o wykonywanie sukcesywnie dokumentacji fotograficznej z postępu prac.

 5. Laureaci nagród zostaną wybrani poprzez głosowanie samych uczestników. Każdy uczestnik otrzyma 3 głosy do rozdysponowania: po 1, 2 oraz 3 pkt. Nie można głosować na siebie. Każdy głos trzeba przyznać innej pracy.

 6. W dniu rozstrzygnięcia konkursu uczestnicy zostaną poproszeni o opowiedzenie kilku słów na temat procesu tworzenia swoich prac.

 7. Z uwagi na problem z transportem, zaleca się zawczasu podzielić duże plansze na segmenty.

 8. Nagrodami w konkursie będą medale oraz upominki rzeczowe przyznane za miejsca 1–3, a także wyróżnienia.

 9. Aby wziąć udział w konkursie, należy przysłać drogą mailową zgłoszenie na adres: stowarzyszenie@fantasmagoria.gniezno.pl do 1 lipca 2021, w tytule maila wpisując „Konkurs na planszę”. Mail powinien zawierać imię i nazwisko, wiek i numer telefonu uczestnika.

 10. W przypadku niemożności zorganizowania prezentacji prac w Starym Ratuszu w Gnieźnie 24 lipca 2021 roku, na przykład w wyniku sytuacji epidemicznej, konkurs zostanie rozstrzygnięty online.

 11. W kwestiach nieobjętych regulaminem, rozstrzygający głos ma organizator, czyli Stowarzyszenie Fantasmagoria.

 12. Pytania w sprawie konkursu zadawać można poprzez mail stowarzyszenie@fantasmagoria.gniezno.pl lub poprzez wiadomość na FB/FantasmagoriaGniezno

 13. Zgłoszenie do udziału w konkursie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez Stowarzyszenie Fantasmagoria danych osobowych zgłaszającego (imię, nazwisko, nr telefonu) oraz zgody na wykorzystanie wizerunku dla celów związanych z promocją i relacjami z wydarzenia. Dane będą przechowywane do końca lipca 2022 r. Jednocześnie zgłaszający oświadcza, że został poinformowany o przysługującym mu prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.