Fantasmagoria 2021: Najdziwniejsze pomysły starego i nowego kanonu Star Wars

30 kwietnia 2021, 11:22   Howler

Ostatnim wydarzeniem online w ramach cyklu Fantasmagoria 2021 będzie prelekcja “Najdziwniejsze pomysły starego i nowego kanonu Star Wars”, którą na Discordzie wygłosi dla Was Magda "Cathia" Kozłowska już w niedzielę, 9 maja o 17.00.

O zielonym króliku z komiksów (bardzo wczesnego) starwarsowego Marvela słyszeli chyba już wszyscy, ale kto pamięta jeszcze dziwniejszego, pokrytego łuskami stwora z innego wymiaru z pewnej wybitnie złej książki? Kto wie, jak potoczyły się losy Jar Jar Binksa? Ktoś kojarzy, kiedy Imperialne Biuro Bezpieczeństwa zrobiło akcję, która okazała się wielką klęską PR-ową? Jeśli chcecie się pośmiać niczym pijane lothokoty o poranku, dołączcie do Cathii i posłuchajcie jej wybitnie subiektywnego przeglądu najdziwniejszych pomysłów autorów i scenarzystów spod znaku „odległej galaktyki”

Magda "Cathia" Kozłowska nieraz gościła z popkulturowymi prelekcjami na Konwencie Fantastyki Fantasmagoria w Gnieźnie. Zawsze cieszyły się one dużą frekwencją oraz spotykały się z gorącym przyjęciem publiczności. Dlatego za wysoką jakość panelu możemy ręczyć!

Po prelekcji wszystkich chętnych zapraszamy do dyskusji!

Gdzie i kiedy: niedziela, 9  maja, 17.00, Discord "Fantastyczne pogaduchy", dział Fantasmagoria 2021. Link do naszego Discorda: https://discord.com/invite/f7KMZwm

Organizatorzy wydarzenia: Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie oraz Stowarzyszenie Fantasmagoria