Weź udział w konkursie wiedzy o MCU: „The best of Marvel”

30 marca 2021, 12:22

Już po raz trzeci mamy zaszczyt zaprosić Was konkurs wiedzy dla wszystkich fanów filmów z Marvel Cinematic Universe.

W konkursie mogą uczestniczyć uczennice i uczniowie szkół podstawowych z klas VII-VIII oraz szkół ponadpodstawowych z całego powiatu gnieźnieńskiego (w tym tegoroczne / tegoroczni maturzystki / maturzyści).

Do udziału zapraszamy drużyny dwuosobowe, które tworzyć mogą uczestniczyć uczennice / uczniowie różnych szkół i w różnym wieku. Drużyny zgłaszają chęć uczestnictwa mailowo: biblioteka@czerniejewo.pl i w załącznikach przesyłają skany podpisanych formularzy zgłoszeniowych (poniżej) do 15 kwietnia 2021.

Z uwagi na dynamiczną sytuację konkurs zostanie przeprowadzony stacjonarnie w Publicznej Bibliotece Pedagogicznej w Gnieźnie, ul. Mieszka I 21 (jeśli będzie taka możliwość) lub online, o czym uczestniczki / uczestnicy zostaną poinformowani odpowiednio wcześniej.

Konkurs będzie polegał na wykazaniu się znajomością filmów MCU: pytania wiedzowe – treść filmów, aktorzy i aktorki, reżyserzy, chronologia, cytaty oraz na zadaniu-niespodziance. Do wygrania atrakcyjne nagrody związane ze światem Marvela!

Organizatorami konkursu są: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Czerniejewie, Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu Filia w Gnieźnie oraz Stowarzyszenie Fantasmagoria.