Fantasmagoria 2021: Konkurs disneyowski

19 lutego 2021, 12:38

Filmy i seriale Disneya, zarówno animowane, jak i aktorskie, cieszą się popularnością i uznaniem publiczności już od prawie stu lat! Studio to wyprodukowało ich kilkaset, a pomysłowość twórców zdaje się nie mieć końca. Wszystkich fanów tych obrazów zapraszamy więc na konkurs wiedzowy z nagrodami!

Konkurs będzie obejmował tylko filmy animowane rozumiane jako te typowo disneyowskie: wyprodukowane przez Walt Disney Animation Studios i Pixar Animation Studios. I choć oczywiście Disney posiada też w swojej stajni takie franczyzy jak Star Wars czy Marvel, to pytań z tych uniwersów na konkursie nie będzie. Spodziewać się można zagadek o różnej szczegółowości, nie zabraknie także rundy obrazkowej i muzycznej.

Wydarzenie odbędzie się online i rozpocznie się sobotę, 27 lutego 2021, o 17.00 na Discordzie Fantastyczne Pogaduchy, dział Fantasmagoria 2021. Zapisy na miejscu, przed konkursem.

Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie Fantasmagoria oraz Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie. Patronat nad konkursem objęła Ryjówka - Blog Wszechkulturowy. Dla zdobywców pierwszych trzech miejsc przewidziano oczywiście nagrody, które wysłane zostaną pocztą.

Link do naszego Discorda: https://discord.com/invite/DEYnswF8KD