Klubowy wyjazd na Polcon

16 sierpnia 2012, 15:19

Najstarszego konwentu w Polsce chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Polcon, bo o nim tu mowa, po raz pierwszy odbył się w październiku 1985 roku w Błażejewku pod Poznaniem, a jego organizatorem był poznański klub „Orbita”. Od tego czasu impreza wędruje po kraju, zmieniając miejsce i organizatorów. W tym roku odbywa się we Wrocławiu, w terminie od 23 do 26 sierpnia 2012.
Idea jest jednak od wielu lat ta sama: spotkać się, dobrze się bawić i wybrać laureatów Nagrody im. Janusza A. Zajdla, czyli najbardziej prestiżowej, polskiej nagrody w dziedzinie fantastyki, przyznawanej przez miłośników tego typu twórczości autorom najlepszych polskich utworów literackich.

W tym roku Klub Fantastyki Fantasmagoria organizuje oficjalny wyjazd na to wydarzenie. Każdy, kto chciałby przyłączyć się do naszej wyprawy, proszony jest o stawienie się na Dworcu Kolejowym PKP w Gnieźnie do godziny 5.40, w czwartek, 23 sierpnia 2012 z biletem w ręku. O 5.51 startuje bowiem pociąg osobowy, w którym zamierzamy się znaleźć. Powrót planowany jest na niedzielne godziny wieczorno – popołudniowe.
W razie jakichkolwiek pytań, proszę je zamieszczać na forum, w tym temacie. Po szczegóły związane z konwentem zapraszamy na stronę Polconu. Przypominamy, że aby wziąć udział w wydarzeniu należy wykupić akredytacje, a najlepiej również zarezerwować sobie noclegi.
Do zobaczenia!