Zbuduj z Fantasmagorią model wioski ze Śródziemia

21 listopada 2019, 14:11

Czytając lub oglądając „Władcę pierścieni” zawsze chciałeś mieć własny domek rodem z Shire? A może skrycie marzysz o karczmie „Pod Rozbrykanym Kucykiem”? Z nami spełnisz choć część tego marzenia. Klub Fantastyki Fantasmagoria oraz Stary Ratusz zapraszają na warsztaty „Zbuduj z Fantasmagorią model wioski ze Śródziemia”.

Każdy, kto przyjdzie na zajęcia, będzie mógł skonstruować swoją wyśnioną budowlę rodem ze świata Tolkiena. Dla mniej zaawansowanych lub niecierpliwych przygotowane zostaną modele do wycięcia i sklejenia z papieru. Natomiast amatorzy kleju na gorąco i konstruowania bardziej spektakularnych budowli będą mogli poważyć się na coś bardziej skomplikowanego. Organizatorzy zapewniają materiały oraz fachową poradę instruktorską.Ratusz zapraszają na warsztaty „Zbuduj z Fantasmagorią model wioski ze Śródziemia”.

Na koniec zaś ułożymy ze wszystkich zbudowanych modeli wielką makietę, która posłuży za pole bitwy armii figurkowej rodem ze świata „Władcy pierścieni”. Zapraszamy!

Początek: sobota, 30 listopada, od 11.00 do 15.00, Stary Ratusz w Gnieźnie. Zapisy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.