Jurorzy i goście cosplayowi 11. Fantasmagorii

3 stycznia 2020, 13:24

Jak zwykle na naszym konwencie nie zabraknie gości związanych z ulubionym przez wielu cosplayem. A więc nie przedłużając, przedstawiamy:

Ako Cosplay – juror konkursu cosplay

Jej przygoda z cosplayem rozpoczęła się od pierwszego Animeconu w 2017 roku, kiedy padło postanowienie kupna pierwszego stroju. Bo kto umie szyć bez praktyki? A to miało być jednorazowe wcielenie się w postać... Debiut na scenie odbył się w 2018 roku razem z grupką na scenie Fantasmagorii. W 2019 roku była laureatką dwóch konkursów cosplay - Fantasmagorii i Animeconu Halloween. Uwielbia mieć wszystko na tip top – refka to świętość! Jest nałogowym perfekcjonistą. Nie ogranicza się w wybieraniu technik i nie boi się wyzwań. To prawdziwy cosplayowy masochista z krwi i kości! Na co dzień studentka Rzeźby na UAP. Foto: Carmen photo – cosplay.

 

Yumikasa Photography – gość oraz juror konkursu cosplay

Pasją do fotografii zaraziła się od taty 8 lat temu. Fotografią na poważniej zajęła się w 2015 roku, ale to cosplay ruszył jej działalność z kopyta. W 2016 została zaproszona przez organizatora na Fotocon i pokochała cosplay na maxa. Jeszcze w tym samym roku założyła własną firmę, czynnie brała udział we wszystkich edycjach Fotoconu i Pixelmanii. Jej zdjęcia zaczęły się pojawiać w różnych magazynach polskich i zagranicznych, a także nawiązała współpracę z trzema polskimi producentami gier. Była w siedzibie CD-Projektu robiąc w ich studio Gwinta sesję, a jej najnowsza współpraca z Madmind Studio zaowocowała sesją promującą najnowszą grę Agony. Jej doświadczenie pozwoliło przyczynić się także do niesamowitego projektu Mali Wielcy Wojownicy - którego patronem są wielcy artyści jak Kamil Bednarek czy Artur Gadowski - który przy współpracy z niepełnosprawnymi dziećmi za pomocą zdjęć pokazuje zagrożenia dzisiejszego świata.

Mechaniczny Kot – gość oraz juror konkursu cosplay

Swoją przygodę z cosplayem zaczął w 2015 roku. Wielki fan „Fallouta” oraz „Warhammera”. Specjalizuje się głównie w zbrojach, a swoją pasję do cosplayu przekuł w pełnoprawną pracę, produkując i sprzedając pancerze wspomagane z różnych uniwersów. Wielokrotnie nagradzany, między innymi za prezentację, którą sam także najbardziej sobie ceni na konkursach cosplay.

Przy okazji przypominamy tez o trwającym naborze na konkurs cosplay. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem: http://bit.ly/Konkurs_Cosplay_2020