Przedstawiamy program VI Fantasmagorii

19 stycznia 2015, 14:12

W tym roku Konwent Fantastyki Fantasmagoria odbędzie się po raz szósty. Oprócz spotkań z zaproszonymi gośćmi i ciekawych prelekcji, w których znów odkrywać będziemy fantastyczne światy znane z komiksów, książek, seriali i filmów,  w programie znalazło się trochę nowości.

O tym, że Fantasmagoria z roku na rok rozrasta się coraz bardziej, niech świadczy poszerzenie konwentowej przestrzeni o salę warsztatową, gdzie uczestnicy będą mogli lepiej się poznać wspólnie wykonując zadania, ale też nauczą się rysowania postaci czy postarzania papieru, by stworzyć własną mapę skarbów albo notatnik. Będzie też kurs pierwszej pomocy, który poprowadzą członkowie pasjonującej się militariami grupy The Punishers. Poprowadzą oni też strefę militarną, nawiązującą do produkcji dziejących się w postapokaliptycznym świecie, gdzie będzie można obejrzeć sprzęt rekonstruktorów i posłuchać wykładów. Na terenie MOK-u pojawi się również fantastyczna kawiarenka nawiązująca do „Alicji w Krainie Czarów”.
Oprócz tego jak zawsze czekają na was: Pokój Gier, sesje RPG, sala mangi i anime oraz wiele ciekawych paneli i konkursów. Zresztą, zobaczcie sami! Program w pliku do pobrania dostępny jest tu. Żeby zobaczyć wersję rozszerzoną, z opisami punktów programu kliknij tutaj.

Do zobaczenia 6 i 7 lutego 2015 w MOK!