VI Fantasmagoria: dojazdy i noclegi

23 stycznia 2015, 16:18

Fantasmagoria w Gnieźnie - mapa drogi do MOKu Dziś mamy garść informacji praktycznych – szczególnie dla osób spoza Gniezna. Jeśli zastanawiacie się, jak do nas dotrzeć i gdzie przenocować w trakcie konwentu – mamy odpowiedzi na wszystkie Wasze pytania. Przypominamy też, że wstęp na nasz konwent jest bezpłatny.

Do Gniezna dojedziecie bez problemu pociągiem z Poznania, Torunia lub Bydgoszczy. Z mniejszych miejscowości – prawdopodobnie autobusem PKS – przystanek końcowy mieści się niedaleko dworca kolejowego.

W Miejskim Ośrodku Kultury, gdzie odbywa się konwent, będziecie mieli możliwość bezpłatnie przenocować we wspólnej Sali – zabierzcie śpiwory i karimaty. Jeżeli jednak komuś zależy na wygodach, ma kilka opcji na terenie miasta do wyboru. Jedno- i dwuosobowe pokoje możecie wynająć  w internacie „Medyka” – informacje kontaktowe znajdziecie tutaj. Informacje o innych hotelach i ośrodkach, a także o tym, co warto zobaczyć, gdybyście zamierzali wybrać się na spacer, znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej Gniezna.