Zgłoszenie punktu programu na 12. Konwent Fantastyki Fantasmagoria

Powiedz nam, kim jesteś

Powiedz nam, co zgłaszasz

Wybierz, ile godzin programowych ma trwać Twoja atrakcja. Podane wartości uwzględniają 10 minut przerwy technicznej (1h=50min., 2h=110min., 3h=170min. itd.)

Powiedz nam, czego potrzebujesz

Z listy poniżej wybierz sprzęty niezbędne w toku zgłaszanego punktu programu lub napisz, czego potrzebujesz.

Powiedz nam, co tylko chcesz :)

Nie możesz prowadzić swojego punktu w piątek, bo przyjedziesz do nas dopiero w sobotę? Chcesz oznaczyć swoją prelekcję jako +18? Potrzebujesz czegoś, o czym nie pomyśleliśmy? Poniżej możesz nam o tym napisać.

Przebywanie na terenie konwentu uważane jest za jednoznaczne z faktem zapoznania się z Regulaminem i akceptacją jego treści. Nieznajomość Regulaminu nie zwalnia od przestrzegania jego postanowień. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia z imprezy uczestników łamiących Regulamin.

Podstawą przetwarzania Twoich danych osobowych jest rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej z 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Szczegóły znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Szczegółowe informacje na temat zakresu i sposobu przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.