Zapowiedzi

Re: Zapowiedzi

Postprzez Asbiel » 31 maja 2015, o 21:11

Ok, a więc jutro zaczyna się czerwiec. Lato, nowy sezon anime i pogoda która skłania raczej do wyjścia niż oglądanie, ale damy radę i zaszyjemy się w pokojach pzred ekranami.
Po tym wstępie jak zazwyczaj przed sezonem chciałam dać małą listę anime, które mnie zainteresowały do spróbowania ich, czy zostaną na dłużej, wyjdzie w praniu.

Po pierwsze, na lato jest zapowiedziany film Haikyuu!! oraz OAV Nanatsu no Taizai, ale zanim to będzie dostępne to pewnie trochę czasu minie. Dodam też, że będzie nowy sezon Working!!!, co prawda nie oglądam, ale warto nadmienić.

A teraz...

1) Rokka no Yuusha
Obrazek
Kiedy demon obudził się z ciemności została wybrana szóstka bohaterów, których zadaniem będzie powstrzymać zło. Owa ekipa zbiera się razem a tam okazuje się, że osób przybyło... siedem... Czyżby wśród nich był ktoś, kto stoi po stronie ciemniści?
Tak na szybko powiem tylko, że seria jak narazie ma świetne designy i bardzo ciekawie wyglądające postacie. Mam wrażenie, że będzie w czołówce anime w tym sezonie.

2) Ushio to Tora
Obrazek
Ushio jest święcie przekonany, że opowieść ojca o tym, jakoby ich przodek pokonał demona i przybił go legendarną włócznią do ołtarza świątyni, jest wyssana z palca. W pewnym momencie jednak odkrywa w zakamarkach swojej piwnicy potwora i musi uzyskać pomoc tego właśnie demona w pozbyciu się potwora.
Z tą serią jestem po prostu trochę ciekawa, ale nie zapowiada się to na dłóższą przygodę. Ani studio ani wiekszość osób z obsady nie ejst mi bliżej znanaq więc po prostu będzie to ślepy strzał. Zobaczymy, czy trafi.

3) Durarara!!x2 Ten
Obrazek
Czy do tego kawałka w ogóle jest potrzebne jakiś wyjaśnienie? Myślę że nie :)

4) God Eater
Obrazek
Nie za dużo wiem o tej serii, poza faktem, że jest na podstawie japońskiej gry action RPG w świecie przyszłości gdzie Tokyo zaatakowały potwory a pewna organizacja stworzyła z ich komórek bronie mogące zabijać te potwory (czy coś koło tego). Seria ma bardzo ciekawe designy postaci i seiyuu więc spróbuję.

5) Akagami no Shirayukihime
Obrazek
Młoda lekarka o niezwykle rzadkich, czerwonych włosach ma za swojego adoratora samego księcia królestwa w którym mieszka jednak ucieka od tej sytuacji i poznaje księcia sąsiedniego królestwa, który duża bardziej przyda jej do gustu i postanawia zostać na jego dworze. Wstaw romans tutaj. Czyli po prostu kolejne shoujo z piękną rudą protagonistką w której będzie się zakochiwać tabun przystojniaków. Ale studio Bones więc czemu by nie dać szansy?

6) Aoharu x Kikanjuu
Obrazek
Licealistka Hotaru ukrywa sie pod przebraniem chłopaka i zostaję wplątana w bardzo osobliwych okolicznościach w świat survival games przez pana dotowarzystwa i razem z nim oraz autorem mang erotycznychtworzą jedną drużynę.
Szczerze mówiąc, to może być bardzo zabawne, albo bardzo złe, designy mi się strasznie podobają a do tego mamy studio Brain's Base które ostatnio miało kilka dobrych produkcji.

7) Gangsta.
Obrazek
W świecie tej serii zakurzonej bezprawiem, ubrudzonej korupcją i krzywizną kręgosłupa moralnego są nawet takie zadania, których większość ludzi się nie podejmie. Ale nie nasi głowni bohaterowie, panowie od każdej roboty. A wszystko robi się ciekawsze kiedy w ich szeregi dołacza... prostytutka.
Czytałam mangę i nie mogłam sie doczekać, kiedy będzie zrobione anime. Ale jest, już nadchodzi! A do tego jak sie dowiedziałam, że Jun'ichi Suwabe podkłada głos pod moją ulubioną postać. Must see~! Co prawda seria bardzo dużo zjechała po DOGS: Bullets and Carnage, ale też jeśli komuś się podobały tamte klimaty, w tych się też łatwo odnajdzie.

8) Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri
Obrazek
XXI wiek, Tokyo, Ginza. Nagle otwiera się wielka brama do innego wymiaru z której zaczynają wychodzic potwory, rycerze, elfy, magowie i inne przedziwne fantastyczne istoty i mordują ludzi. Aby powtrzymać to rząd japoński wysyła na drugą stronę tego fantastycznego świata żołnierzy z otaku jako ich dowodcą, którzy trafiają do wioski atakowanej przez smoka...
Nie jestem znowu w stanie powiedzieć, czy to będzie tak ciekawe i dobre, czy tak dziwne i złe, ale jest na mojej liście gdyż główny bohater ma głos pana Suwabe. Dziękuję.

9) Junjou Romantica 3
Yaoi, 3ci sezon. Ogólnie frajna komedia ale raczej was nie namówię :).

10) Overlord
Obrazek
W roku 2138, kiedy wirtualne gry są codziennością, jedna z nich zostaje po cichu skasowana, ale jeden z graczy postanawia sie z niej nie wylogowywać a głowny bohater zosta przemieniony w potężnego maga szkieleta. W świecie gry natomiast NPC'e zaczynają dostawać osobowość, odczuwć emocje. Nasz bohater postanawia zostać władcą tego świata.
Nie wiem, jak wypadnie kolejna seria w świecie gry, ma dość wysoko postawioną poprzeczkę, ale zobaczyć zawszez można.

I to by było na tyle z rzeczy, które mnie zainteresowały. Pewnie dojdzie jeszcze pare zapowiedzi, ale na chwilę obecną, dziękuję za uwagę i jestem ciekawa czy wy też macie jakieś swoje typy...

I jeśli znowu nie widać obrazków to ja wysiadam _-_
Obrazek
coz i'm sailing on this ship and i'm not guilty at all :P
Asbiel

Postprzez howler » 5 cze 2015, o 11:57

Wybrałem 3 rzeczy na razie:
Rokka no Yuusha - jestem zaintrygowany
Durarara!!x2 Ten - no ba!
Gangsta! - czuję moc.
A poza tym pamiętajcie, że 5 lipca startuje Dragon Ball Super. A na resztę zapowiedzi czekam...
"A giant tanuki, a bikini in winter, giant kids, a robot, a severed head!!
I can't even begin naming all that's weird here!"
Obrazek
howler
Direktøren for det hele

Postprzez howler » 21 cze 2015, o 13:22

No i już jest zapowiedź na Tanuki.
http://tanuki.pl/news/1654
Po głębokim namyśle do jest mój plan anime na lato:

Dragon Ball Super
Durarara!!x2 Ten
Gangsta
Ranpo Kitan: Game of Laplace
Rokka no Yuusha
Ushio to Tora [2015]
no i kontynuacje:
Shokugeki no Souma oraz Arslan Senki. No i oczwywiście One Piece :)
Będzie nieźle!
"A giant tanuki, a bikini in winter, giant kids, a robot, a severed head!!
I can't even begin naming all that's weird here!"
Obrazek
howler
Direktøren for det hele

Poprzednia strona

Powrót do Anime