Ani flaki, ani ciemność tylko kiła i mogiła. ;)

Re: Ani flaki, ani ciemność tylko kiła i mogiła. ;)

Postprzez wyrwiflak » 17 paź 2013, o 13:21

BEZ PIWA? To wiele tłumaczy :) Bałbym się ogladac film o tak niskiej średniej ocen nie mając zapewnionego chmielowego wsparcia...
wyrwiflak

Postprzez Antoś » 17 paź 2013, o 15:35

Tym bardziej doceń poświecenie Recenzenta. ;)
Dawno nie widziałem tak amatorsko zrobionego filmu. Przy tym gniocie Kloss Vegi to niemal Bond z Craigiem...
"MG szuka ofiar, to znaczy graczy."
Antoś

Postprzez Antoś » 26 mar 2016, o 04:04

Solace
http://www.filmweb.pl/film/Solace-2015-219650
Posiadający niezwykłe zdolności doktor pomaga FBI w schwytaniu groźnego seryjnego mordercy.

Sam jestem sobie winien, opis tak durny, że zwiastujący katastrofę. ale dopiero po ok godzinie oglądania katastrofa zaczęła przybierać obraz tragifarsy. Połączenie Milczenia owiec i Szóstego zmysłu? Chyba gdyby zostało nakręcone przez idiotę o IQ 68...

W tym filmie nie ma niczego wartościowego. Hopkins gra jakby miał zaraz zejść. Farell jest do bólu sztuczny, a o agentach wspomnę, że śmierć jednego była miłym zdarzeniem, bo przestałem go widzieć. Zdradziłem coś? Nieważne. Solace to szajs, niewart Waszego czasu. Ja- z cholernym podziębieniem- przeleżałem na kanapie, a to coś leciało w tle.
Nawet nie wiem, kto takie idiotyzmy wymyśla, prekognicja jako metoda śledztwa... Wizjonerzy rodem kina klasy D.
Odradzam.
ocena: 2/10
2- za fajny tytuł.
"MG szuka ofiar, to znaczy graczy."
Antoś

Poprzednia strona

Powrót do Horror, Thriller