Najlepsze...

Re: Najlepsze...

Postprzez Antoś » 3 lip 2015, o 17:23

True Detective, drugi sezon się zaczął, to całkowicie inne "realia", inni bohaterowie. Za mną pierwszy odcinek. ...
Drugi sezonma zadatki na Lynchowe zapożyczenia, przynajmniej pierwszy odcinek. No nic, zobaczymy. Na razie brak mi normalnej postaci, na samej patologii się nie buduje czegoś innego. A po prostu sztampę. Obym był złym prorokiem.
"MG szuka ofiar, to znaczy graczy."
Antoś

Postprzez howler » 9 lip 2015, o 12:28

Tak jak już niektórym mówiłem: Pani Od Kotów i Asbiel namówiły mnie i nie żałuję:
How to Get Away with Murder
http://www.filmweb.pl/serial/Spos%C3%B3 ... 014-710594
Na razie jest jeden sezon. Świetny kryminał połączony z serialem sądowym. Trzyma w napięciu aż do ostatnich minut sezonu. Konstrukcja jest ciekawa: jeden główny wątek morderstwa (w retrospekcjach, a właściwie futurospekcjach) przeplatany przez wątki odcinkowe. Jest też dużo motywów obyczajowych no i genialnie wykreowana i zagrana postać głównej, zimnej i bezwzględnej (czyżby?) pani adwokat.
Nie są to wyżyny serialowe, typu True Detective czy Six feet under, ale na pewno wysokiej jakości rozrywka.
"A giant tanuki, a bikini in winter, giant kids, a robot, a severed head!!
I can't even begin naming all that's weird here!"
Obrazek
howler
Direktøren for det hele

Postprzez howler » 17 lip 2015, o 13:15

True Detective, drugi sezon - świetny.
Trzeba zapomnieć o sezonie pierwszym. Ten sezon to nowe rozdanie. Baaardzo mnie wciągnął, ciekawa intryga i dobry scenariusz. Najlepszym aktorem jest oczywiście Farell, aczkolwiek jego postać jest naprawdę antypatyczna. Bardzo intrygujące są historie zycia innych bohaterów - nie mogę się doczekać, by je poznać całe.
Reasumując: jest bardo dobrze. Jakbym już musiał porównać, to pierwszy sezon miał lepszy klimat i aktorów, natomiast ten ma ciekawszy scenariusz (na razie).
Czekam, co dalej.
"A giant tanuki, a bikini in winter, giant kids, a robot, a severed head!!
I can't even begin naming all that's weird here!"
Obrazek
howler
Direktøren for det hele

Postprzez Antoś » 7 sty 2016, o 02:36

howler napisał(a):True Detective, drugi sezon - świetny.
Trzeba zapomnieć o sezonie pierwszym. Ten sezon to nowe rozdanie. Baaardzo mnie wciągnął, ciekawa intryga i dobry scenariusz. Najlepszym aktorem jest oczywiście Farell, aczkolwiek jego postać jest naprawdę antypatyczna. Bardzo intrygujące są historie zycia innych bohaterów - nie mogę się doczekać, by je poznać całe.
Reasumując: jest bardo dobrze. Jakbym już musiał porównać, to pierwszy sezon miał lepszy klimat i aktorów, natomiast ten ma ciekawszy scenariusz (na razie).
Czekam, co dalej.

Tyle ode mnie, druga seria, to jak piwo spijane do dobrej imprezie,ciepłe i wygazowane. Do wyrzygania...
Małą ciekawostka: (za Hatakiem)
Dyrektor stacji HBO oficjalnie przeprosił za słaby poziom 2. sezonu "True Detective". Winą obarczył krótki czas pracy Pizzolatto (w porównaniu do pierwszego sezonu) nad złożeniem wszystkiego w całość. Zapewnił też, że już więcej taka sytuacja się nie powtórzy. Czyżby zapowiadał się naprawdę dobry trzeci sezon?//józek
Antoś

Postprzez kasiab » 8 lut 2018, o 21:28

gra o tron :D
ciekawe zdjęcia http://ciekawe-zdjecia.pl
kasiab

Postprzez Antoś » 9 lut 2018, o 03:17

Netflix kto ma, temu polecam serial "Dark". Perfekcyjna produkcja, niczym połączenie Lost, Miasteczka Twin Peaks. Niestety będzie drugi sezon, co mnie mocno niepokoi.Ten serial chyba się nie obroni w kolejnej odsłonie, zaletą było pokazywanie poszczególnych bohaterów w dwóch światach. No nic, poczekamy, zobaczymy. Albo nie. ;)
Antoś

Poprzednia strona

Powrót do Seriale