AMV

Re: AMV

Postprzez Kaczy » 11 cze 2012, o 08:43

Caliem ciekawy mix AMV, jak na pierwszą AMV'kę twórca bardzo sie postarał

Film YouTube: pokaż
Obrazek
Kaczy
Administrator

Postprzez Kaczy » 14 cze 2012, o 00:29

Klasyka ^^
Slayers - Lina Inverse
Obrazek
Kaczy
Administrator

Postprzez Thorrek » 17 cze 2012, o 10:59

Chcecie zobaczyć ładną AMV-kę to proszę bardzo. Tym razem nasz jakże lubiany Ao no Exorcist. Fajna piosenka i dobre wykonanie dają naprawie super efekt. Uwaga! Podobnie jak w AMV-ce z Utawarerumono którą wstawiałem wcześniej autor opowiada tu swoją historię bawiąc się scenami z anime i osoby nie znające fabuły mogą dojść do błędnych wniosków. Ale ta historyjka jest całkiem fajna :D Nabrałem więcej szacunku dla Shiemi.
A oto i sam filmik, mam nadzieje że się Wam spodoba.
Bo życie jest grą.
Thorrek
Miły Mroczny Władca

Postprzez Asbiel » 17 cze 2012, o 11:22

Hum, ok nie pamiętam czy tą AMV już nie pokazywałam wcześniej na Fantasmagorii, jeśli tak to przepraszam, miałam 2 z tej serii i nie wiem która ostatecznie poszła ^^'' Katekyo Hitman Reborn! :P

Ok a teraz... zastanawiałam sie długo czy wrzucić tą AMV... Ruda pewnie mnie przeklnie że jednak to zrobiłam, z góry przepraszam i OSTRZEGAM! AMV jest smutna, melancholijna i o Ace'ie z One Piece'a. All. Nie chcesz, nie oglądaj, strzegałam...

Obrazek
coz i'm sailing on this ship and i'm not guilty at all :P
Asbiel

Postprzez Thorrek » 17 cze 2012, o 12:55

A rzucę jeszcze jedną dzisiaj :) Takie ciekawe połączenie Tengen Toppa Gurren Lagann z trailerem do Mass Efect 2, świetna muzyka, kocham epickie klimaty.
Bo życie jest grą.
Thorrek
Miły Mroczny Władca

Postprzez Kaczy » 17 cze 2012, o 13:55

Dość nietypowa AMV, jednak jedna z ciekawiej wykonanych: rysowana

Obrazek
Kaczy
Administrator

Postprzez Thorrek » 5 lip 2012, o 21:29

Po moich ostatnich przemyśleniach i rozmowie z Wiktorem, postanowiłem ciut zmienić mój panel o AMV-kach. 2,5-3godzin to faktycznie za dużo dlatego skróciłem mój pokaz z 25 filmików do 20. Daje to około godziny samych AMV-ek plus moje gadanie czyli sądzę, że jakieś 2 godziny, to da rade znieść mam nadzieje. I dlatego podzielę się z Wami tymi 5-cioma filmikami które wypadły z panelu. Są to te najmniej epickie, mimo to fajne, naprawdę dobre.

Na początek Bakemonogatari. A konkretnie to jedna postać Hachikuji Mayoi. Mała dziewczynka, zagubiony ślimaczek :) Filmik pokazuje jak ta bohaterka droczy się z Araragi'm. No właśnie. Nasz protagonista nazywa się Araragi Koyomi. Tymczasem ona lubi przekręcić jego nazwisko niby to niechcący. Oczywiście robi to specjalnie, czym irytuje naszego bohatera zwłaszcza że w Japonii nazwiska mają swoje znaczenia, więc dodając, zabierając czy zmieniając jedną sylabę można nieźle zakręcić. Oto krótki filmik który pokazuje te śmieszne sytuacje. Nie ma napisów, ale jest do zrozumienia. Ci co liznęli już odrobinę japońskiego oglądając masę anime będą mieli dodatkowy ubaw.

Kolejna AMV-ka będzie dotyczyć serii K-on! Grupka dziewczyn założyła sobie zespół i grają sobie po szkole....ewentualnie jedzą ciasto :D K-on! jest o tyle anime muzycznym co komedią, która pokazuje przygody dziewczyn w szkole, na plaży, na wycieczce itp. Co nie znaczy że nie ma tam fajnej muzyki, bo endingi są świetne (openingi ciut gorzej, ale ujdą) i piosenki też są fajne, ale w anime jest ich mało, za to pokazały się na DVD osobno, więc w Internecie można je znaleźć. K-on! ma tylu fanów co antyfanów. Ja obejrzałem obie serie, więc raczej lubię to anime, chociaż niektórych rzeczy faktycznie brakuje i rozumiem nastawienie sceptyków. Sam też lubię się pośmiać z parodii do tej serii, co będzie widać jak zrobię kiedyś ten panel o AMV-kach :P Tymczasem macie tu fajny filmik ukazujący to anime w dobrym świetle.

To tyle póki co, kolejne 3 pokażę niedługo.
Bo życie jest grą.
Thorrek
Miły Mroczny Władca

Postprzez Thorrek » 6 lip 2012, o 08:14

Mam nadzieje że długo nie czekaliście :) Oto obiecane wcześniej 3 AMV-ki.

Najpierw trochę akcji. Anime przewodnie to Kara no Kyoukai, jedno z dzieł Type-Moon, czyli studia odpowiedzialnego za moje ulubione Fate Stay/Night, czy Tsukihime. Samo Kara no Kyoukai nie znam za dobrze, obejrzeliśmy 1 film na działce u Magdy dawno temu, ale wiem że na pewno Tomek (Vindicator) oglądał to anime, więc jest to mały ukłon w Jego stronę. Sam osobiście muszę kiedyś nadrobić braki w tym temacie. No a sama AMV-ka? Jest zrobiona oryginalnie, bo zbudowana jako gra komputerowa. Posklejane sceny walk zrobiły z tego filmiku fajną bijatykę, w którą sam chętnie bym pograł. Przyjemna muzyczka, ciekawy interfejs, który wymagał trochę zabawy od strony autora. Sama AMV-ka zawiera chyba spojlery, ale mi jako osobie która nie widziała tej serii czy też filmu nie przeszkadza to zbytnio. Zapraszam Was do tej gry.

Dalej zapodamy coś dla humoru. A będzie to stary humor, ze starszego anime jakim jest Azumanga Daioh. Samo anime mówi o szkolnym życiu grupki dziewczyn i całego absurdu jaki im towarzyszy dookoła. Każda z dziewczyn jest inna, ale w tej AMV-ce skupimy się na trzech tych najmniej mądrych :) Czyli Baka Trio, częsty zabieg w anime, zwłaszcza starszej daty. Filmik ma energiczną muzykę i ciekawe efekty specjalne, śmiesznie podkreślające już i tak śmieszne momenty. Osobiście miałem wielką frajdę przypominając sobie te gagi, a także inne, które tak dawno oglądałem w anime. Oby Wam również ten filmik przyniósł uśmiech na twarz.

I na koniec znowu akcja. Tym razem Claymore. Taki japoński Wiedźmin w żeńskim wydaniu :D No bo mamy tu kobiety z wielkimi mieczami, które walczą z potworami (Yomy), a same są w połowie ludźmi, zaś w drugiej właśnie Yomami. W dodatku te oczy i cała organizacja sprawią, że fani Sapkowsiego poczują się jak u siebie. Warto obejrzeć Claymore mimo że ma już swoje lata i niestety nie opowiada całej historii, do tego już trzeba sięgnąć po mange (może kiedyś to zrobię). AMV-ka pokazuje...po prostu nawalankę z anime :D Ale muzyka jest świetna i timing też super. Obecność spojlerów jest dostrzegalna tylko dla tych co oglądali, osoby które nie jarzą co i tak nic nie zrozumieją, więc spoko. No to czas obejrzeć jak dziewczyny walczą.

I to tyle z mojej strony póki co. W moim asortymencie jest jeszcze 20 AMV-ek, chyba nawet lepszych od tych co tu pokazałem, więc czekam tylko na szansę, aby je Wam ukazać na większym ekranie z odpowiednim nagłośnieniem, w naszym szerokim gronie.
Bo życie jest grą.
Thorrek
Miły Mroczny Władca

Postprzez Kaczy » 6 lip 2012, o 08:45

Obrazek
Kaczy
Administrator

Postprzez Arturo » 8 lip 2012, o 09:19

Bardzo fajny filmik z Claymore podobał mi się lubię takie klimaty i muzę.

A teraz ja spoiler roku hehe trafiłem na niego przypadkowo po czym zorientowałem się że to z tego ehhhh no bywa

I drugi filmik chyba to tez jest jeszcze amv. Lubię tą postać i ten filmik świetnie ją przedstawia

Arturo

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic