Polcon

Re: Polcon

Postprzez Kaczy » 6 sie 2013, o 18:48

Wspólna sala, zawsze można wyspać się na nudnym prelekcjach (na szczęście ja śpię wszędzie, tylko Thorrek może mieć z tego powodu problemy - chyba wiadomo dlaczego). Ja już załatwiłem sobie trzy dni wolnego :)
Obrazek
Kaczy
Administrator

Postprzez Pani_Od_Kotów » 6 sie 2013, o 19:48

Thorrek napisał(a):Razem z Kaczym mamy już kupione pełne akredytacje. Czekam teraz tylko na dokładny program. I pytanie: co robimy z noclegiem? Bo do dyspozycji jak widzę jest wielka sala wspólna czyli zapomnij o jakimkolwiek komforcie, ewentualnie płatny akademik.

Cały czas jest napisane, że w trakcie załatwianie, więc będzie, tylko nie wiadomo jeszcze gdzie. I nie jest powiedziane, że jedna wielka sala - aż takich wielkich to przecież nie ma, tylko po prostu jak to typowo w szkole. Zawsze można też na własną rękę znaleźć jakiś hostel albo schronisko.
Obywateli Dysku z pretensjami do wyższej kultury zawsze irytowała myśl, że rządzą nimi bogowie, dla których przykładem wzniosłego przeżycia artystycznego jest dzwonek do drzwi z melodyjką.

Czasem budzi się we mnie zwierzę. Niestety, jest to leniwiec.
Pani_Od_Kotów
Samozwańcza Szefowa Nieformalnej Konwentowej Sekcji Literackiej

Postprzez Sandman » 6 sie 2013, o 23:04

Też w końcu doczekałem się potwierdzenia akredytacji :) Co do noclegów, to podoba mi się pomysł z hostelem. Trzeba tylko namierzyć jakiś sensowny i zarezerwować miejsca z wyprzedzeniem, może uda się nawet wyłudzić zniżkę grupową...
@Kaczy: takiemu to dobrze... ja o ewentualnej akceptacji wniosku urlopowego dowiem się pewnie dzień przed wyjazdem. W najgorszym wypadku będę skazany na urlop na żądanie po którym szef mnie zabije :P
If the doors of per­ception we­re clean­sed eve­rything would ap­pear to man as it is, in­fi­nite.
Sandman

Postprzez howler » 9 sie 2013, o 18:24

Myślę, że w ramach oszczędzania prześpimy się w salach grupowych. Robimy tak zawsze i jest to nieodłączna część konwentowego życia. :)
Jest już także dostępny program:
http://www.program.ava.waw.pl/atrakcje.php
Atrakcji jest... ogrom... zastanawiam się tylko, jaka będzie ich jakość. Z pewnością poczujemy się też zirytowani, bo widzę, że wiele konkursów mangowych robi nasz (nie)przyjaciel Piotr Pych z Torunia. Z dobrych wiadomości są też Panie od Retro Anime. :)
W przyszłym tygodniu podam propozycje czasu wyjazdu...
"A giant tanuki, a bikini in winter, giant kids, a robot, a severed head!!
I can't even begin naming all that's weird here!"
Obrazek
howler
Direktøren for det hele

Postprzez Antoś » 10 sie 2013, o 10:21

Blok RPG-a -parę pozycji do posłuchania, pytanie, ile z tego wyciągną gracze czy też MG? Z doświadczenia wiem, ze wiele osób ładnie kiwa głowami na zgodę a i tak postępuje po staremu...
"MG szuka ofiar, to znaczy graczy."
Antoś

Postprzez howler » 14 sie 2013, o 14:34

Jeżeli chodzi o podróż. W czwartek, 29 sierpnia 2013, spotykamy się na Dworcu w Gnieźnie o 8.00. 8.18 mamy pociąg do Poznania, który jest tam o 9.09. 9.43 mamy pociąg do Warszawy, który jest o 12.55. Zakładając oczywiście, ze PKP nie da ciała.
To jest najtańsze połączenie, jakie znalazłem. W promocji Ty i 1,2,3 wyjdzie po 50 złotych na głowę w jedną stronę (cały bilet). Jak ktoś ma jeszcze inne pomysły na podróż, to chętnie posłucham.
O terminach powrotu jeszcze poinformuję.
Obrazek
howler
Direktøren for det hele

Postprzez howler » 19 sie 2013, o 17:53

Pytałem przez FB organizatorów o noclegi i taką dostałem odpowiedź:
Staszek Krawczyk: Będą, ale na razie nie ogłaszamy tego na stronie Polconu, bo szkoła noclegowa, z którą mamy już uzgodnioną współpracę, jest niestety dość odległa od terenu konwentu. Mamy nadzieję, że uda się znaleźć jakąś bliższą szkołę. Tak czy inaczej, niedługo informacja powinna się pojawić na stronie.
około godziny temu.
Nie jest źle...
Obrazek
howler
Direktøren for det hele

Postprzez Pani_Od_Kotów » 20 sie 2013, o 07:13

Zależy, co dla kogo znaczy "dość" odległa, ale myślę, że chyba na drugim końcu miasta w ogóle nie szukali. Jakby się okazała rzeczywiście, obiektywnie odległa - bardzo niedaleko Pollitechniki jest (przynajmniej tak twierdzi mapa) schronisko młodzieżowe.
Obywateli Dysku z pretensjami do wyższej kultury zawsze irytowała myśl, że rządzą nimi bogowie, dla których przykładem wzniosłego przeżycia artystycznego jest dzwonek do drzwi z melodyjką.

Czasem budzi się we mnie zwierzę. Niestety, jest to leniwiec.
Pani_Od_Kotów
Samozwańcza Szefowa Nieformalnej Konwentowej Sekcji Literackiej

Postprzez howler » 20 sie 2013, o 10:52

Obrazek
howler
Direktøren for det hele

Postprzez howler » 25 sie 2013, o 21:07

Pojawił się już program godzinowy. Zaczyna się o 16.00 w czwartek, więc powinniśmy zdążyć na pierwsze punkty programu.
http://www.polcon.waw.pl/index.php/8-in ... programowa
Obrazek
howler
Direktøren for det hele

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic